XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

ZAKRZEWSKI Roman
LOT 54
ID: 016054

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Portret jedynej z kobiet (2001)
Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 50 cm
87 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g.: "‧R‧Z‧ | ‧01‧"
Opisany na odwrocie: "‧R‧ZAKRZEWSKI‧ | ‧2001‧OLEJ‧"
Cena wywoławcza:22000 zł
Cena uzyskana:48000 zł