Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 50 | ID: 016050 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wawel. Widok na Kurzą Stopkę (1945) |
| Technika: | pastel, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 41,5 x 27 cm (w świetle passe-partout) 62 x 46,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "St. Poraj Fabijański 1945." | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |