XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 50
ID: 016050

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Wawel. Widok na Kurzą Stopkę (1945)
Technika:pastel, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:41,5 x 27 cm (w świetle passe-partout)
62 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Poraj Fabijański 1945."
Cena wywoławcza:2200 zł
Cena uzyskana:3800 zł