Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
SASKI Sylweriusz
LOT 20 | ID: 016020 |
SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Śmieszka |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 41 x 34 cm 50,5 x 43,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Sylw. Saski" Na odwrocie metka Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z 1941 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |