Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
SASKI Sylweriusz
LOT 19 | ID: 016019 |
SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przy melodii dud |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 92 x 127 cm 110 x 145 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Sylw. Saski" Opisany na blejtramie obcą ręką. | |
| Cena wywoławcza: | 14000 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |