Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
DEMBIŃSKI Adam
LOT 11 | ID: 017011 |
DEMBIŃSKI Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Scena z krucyfiksem | W łodzi (praca dwustronna) (lata 90.) |
Technika: | pastel olejny, kredka, papier |
Wymiary: | 42 x 59,5 cm (w świetle oprawy) 46 x 64 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Widoczne dwa ubytki papieru (p.g. o średnicy ok. 0,3 cm oraz p.śr. o średnicy ok. 1 cm). PROWENIENCJA: - kolekcja Leszka Macaka. PRACA NIEDOSTĘPNA |