Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
BROŻEK Eugeniusz
LOT 12 | ID: 017012 |
BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W raju |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 64,5 x 50,5 cm 76 x 61 cm (wymiary z oprawą autorską) |
| Sygnowany p.d.: "E. Brożek" | |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |