Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
WNĘK Maria
LOT 3 | ID: 017003 |
WNĘK Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Matka Boska z Dzieciątkiem (lata 70.) |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 42,2 x 29,5 cm |
| Sygnowany p.śr.: "Wnęk Maria Nowy Sącz" W prawym dolnym narożniku widoczny ślad po zagięciu papieru. PROWENIENCJA: - kolekcja Leszka Macaka. Obraz został sprzedany w ofercie poaukcyjnej. | |