Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
WIŚNIOS Marianna
LOT 17 | ID: 017017 |
WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Madonna (1993) |
| Technika: | gwasz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 39 x 29 cm (w świetle oprawy) 52 x 42,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "M | W | 1993" | |
| Cena uzyskana: | 700 zł |