Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
WIŚNIOS Marianna
LOT 18 | ID: 017018 |
WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pasja (1992) |
| Technika: | gwasz, pastel, ołówek, papier |
| Wymiary: | 40 x 30 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "MW | 1992" | |
| Cena uzyskana: | 600 zł |