Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
WIŚNIOS Marianna
LOT 16 | ID: 017016 |
WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chusta św. Weroniki (1992) |
| Technika: | gwasz, pastel, ołówek, papier |
| Wymiary: | 70 x 49,5 cm |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "MW 1992"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |