Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
WIŚNIOS Marianna
LOT 14 | ID: 017014 |
WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zwiastowanie (1993) |
Technika: | gwasz, pastel, ołówek, papier |
Wymiary: | 85 x 69,5 cm (w świetle oprawy) 88 x 72 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "MW | 1993"
PRACA NIEDOSTĘPNA |