Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
WIŚNIOS Marianna
LOT 15 | ID: 017015 |
WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wizja św. Franciszka (1993) |
| Technika: | gwasz, pastel, ołówek, papier |
| Wymiary: | 85 x 69,5 cm (w świetle oprawy) 88 x 72 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "M MW" Datowany p.d.: "1993" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |