Krakowski Dom Aukcyjny®XVII Aukcja Dzieł Sztuki
WIŚNIOS Marianna
LOT 13 | ID: 017013 |
WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ukrzyżowanie (1992) |
| Technika: | gwasz, pastel, ołówek, karton |
| Wymiary: | 99 x 69 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "MW 1992" | |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |