Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
GRUSZECKA Kamila
LOT 86 | ID: 018086 |
GRUSZECKA Kamila BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret w sukience (2014) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 150 x 100 cm 156,5 x 106,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "K. Gruszecka | Autoportret w sukience | marzec 2014 | 150 x 100 cm | olej" Praca była prezentowana na wystawie: Kamila Gruszecka "Rabia (Ogród)" - 2014 Galeria Sztuki ATTIS. OPIS PRACY: "Moja sztuka oparta jest głównie na przedstawianiu kobiecego ciała. [...] Kobiety są przedmiotem i podmiotem w moich pracach. Są naturalne, zmysłowe, delikatne. Ich zachowanie na obrazach jest dwuznaczne. Z jednej strony emanują swoją seksualnością, z drugiej zaś chowają się przed otaczającym je światem." ~ Kamila Gruszecka PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 5000 - 7000 zł |