Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 32 | ID: 018032 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z Lanckorony (1949) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35,5 x 50 cm 43 x 57,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "M. Krzyżak | Lanckorona 1949" Widoczne zabrudzenie oraz lokalne przetarcia warstwy malarskiej. Widoczny ślad po zagięciu prawego dolnego naroża podłoża. | |
| Cena wywoławcza: | 900 zł |
| Cena uzyskana: | 900 zł |