Krakowski Dom Aukcyjny®XIX Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 11 | ID: 019011 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kogut Wiesio (2007) |
Technika: | tempera, akwarela, papier |
Wymiary: | 32 x 24 cm 50 x 40,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "E.DWURNIK 07" Opisany l.d.: "Kogut Wiesio" Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kogut Wiesio", "spis NR: 1856 | 32 x 24 cm | 4-5.XII.2007" Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "11888") oraz opis techniki. |
Cena uzyskana: | 11000 zł |