XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 11
ID: 019011

Tytuł:Kogut Wiesio (2007)
Technika:tempera, akwarela, papier
Wymiary:32 x 24 cm
50 x 40,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E.DWURNIK 07"
Opisany l.d.: "Kogut Wiesio"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Kogut Wiesio", "spis NR: 1856 | 32 x 24 cm | 4-5.XII.2007"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "11888") oraz opis techniki.
Cena uzyskana:11000 zł