Krakowski Dom Aukcyjny®XIX Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 3 | ID: 019003 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | W-wa Zamek (2008) |
Technika: | gwasz, tempera, akwarela, papier |
Wymiary: | 46 x 55 cm 63 x 71 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "E.DWURNIK. 2008." Opisany l.d.: "W-WA ZAMEK" Opisany ołówkiem na odwrocie: "Zamek", "46 x 55 cm | spis NR: | -2051 | 8-10.XII.2008." Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "12212") oraz opis techniki. We fragmentach koron drzew, lokalnie (p.d.) widoczne łuszczenie się zielonej farby. Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika. PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. |
Cena uzyskana: | 14000 zł |