XIX Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (27 IX 2022)

LOT 3
ID: 019003

Tytuł:W-wa Zamek (2008)
Technika:gwasz, tempera, akwarela, papier
Wymiary:46 x 55 cm
63 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "E.DWURNIK. 2008."
Opisany l.d.: "W-WA ZAMEK"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Zamek", "46 x 55 cm | spis NR: | -2051 | 8-10.XII.2008."
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Edwarda Dwurnika (w tym pieczątka z numerem "12212") oraz opis techniki.
We fragmentach koron drzew, lokalnie (p.d.) widoczne łuszczenie się zielonej farby.

Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.
Cena uzyskana:14000 zł