Krakowski Dom Aukcyjny®XIX Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 6 | ID: 019006 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Niebieskie oko (2015) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 13 x 18 cm |
| Sygnowany śr.d.: "E.DWURNIK" Datowany l.d.: "2015" Opisany na odwrocie: "E.DWURNIK | 2015" Praca posiada autorski certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 15000 - 20000 zł |