Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na bid.kda.pl |
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz
LOT 89 | ID: 020089 |
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żaglowiec |
| Technika: | akryl, olej, tektura |
| Wymiary: | 56 x 48 cm 66,5 x 58,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "tukan | 0-12" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |