Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na bid.kda.pl |
WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 13 | ID: 020013 |
WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Marina Piccola na Capri (1931) |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 31,2 x 44,2 cm 39 x 52 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "F.M. Wygrzywalski 1931" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z 1932 roku. Na odwrocie pieczęć galerii Emiddio Trama z Capri. |
Cena wywoławcza: | 5000 zł |
Cena uzyskana: | 10000 zł |