XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 24
ID: 020024

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Wesele krakowskie
Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 70,5 cm
56,5 x 77 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"

Obraz nie został wykupiony z winy nabywcy.
[Zobacz obiekt w ofercie galeryjnej]
Cena wywoławcza:4800 zł
Cena uzyskana:4800 zł