XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 23
ID: 020023

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Na sannie
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
73,7 x 93,7 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Cena wywoławcza:4800 zł
Cena uzyskana:6000 zł