Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na bid.kda.pl |
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 44 | ID: 020044 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Katedra na Wawelu |
Technika: | gwasz, akwarela, pastel, karton |
Wymiary: | 32 x 46,5 cm 40,5 x 54 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "St. Fabijański" |
Cena wywoławcza: | 2600 zł |
Cena uzyskana: | 2600 zł |