XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 44
ID: 020044

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Katedra na Wawelu
Technika:gwasz, akwarela, pastel, karton
Wymiary:32 x 46,5 cm
40,5 x 54 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Fabijański"
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:2600 zł