Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na bid.kda.pl |
LOT 32 | ID: 020032 |
Tytuł: | Ku sobie (lata 60.) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 40,5 x 60,8 cm |
Uwagi: | PROWENIENCJA: - kolekcja Wacława Jędrzejczaka, - dar od artysty. |
Cena wywoławcza: | 7000 zł |
Cena uzyskana: | 7000 zł |