Krakowski Dom Aukcyjny®XX Aukcja Dzieł Sztuki
18 października (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na bid.kda.pl |
LOT 31 | ID: 020031 |
Tytuł: | Portret kobiety z pierścieniem (1967) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 48,2 x 40,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "1967 | Wlastimil Hofman" |
Cena wywoławcza: | 6000 zł |
Cena uzyskana: | 6000 zł |