XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

LOT 31
ID: 020031

Tytuł:Portret kobiety z pierścieniem (1967)
Technika:olej, płyta
Wymiary:48,2 x 40,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "1967 | Wlastimil Hofman"
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:6000 zł