Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
SETKOWICZ Adam
LOT 11 | ID: 021011 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Krakowiacy |
Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 15,7 x 31,2 cm 25,3 x 40,2 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" |
Cena wywoławcza: | 1900 zł |
Cena uzyskana: | 6500 zł |