Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 41 | ID: 021041 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Złoty tulipan (2016) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 18 x 13 cm 23,8 x 19 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2016 | E. DWURNIK" | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Cena uzyskana: | 9000 zł |