Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 65 | ID: 021065 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ptaki cudaki - zaloty |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 30 x 21 cm 39,5 x 30,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S.J.Suder" Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka. | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 1800 zł |