Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
SZCZERBIŃSKI Marian
LOT 20 | ID: 021020 |
SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mimozy w białym wazonie |
| Technika: | pastel, tektura |
| Wymiary: | 50 x 35 cm 64 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |