Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 9 | ID: 021009 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułani przed dworkiem |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 80 cm 70 x 90,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" Widoczne zabrudzenie malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |