Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 36 | ID: 021036 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret z rumieńcem (1996) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 115 x 75 cm 118 x 78 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "‧R‧Z" Opisany na odwrocie: "R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1996 ‧ OLEJ ‧" Na odwrocie opis autorski z adresem. Zapraszamy do lektury artykułu na temat malarstwa Romana Zakrzewskiego w kontekście rynku sztuki [ZOBACZ] |
Cena wywoławcza: | 49000 zł |
Cena uzyskana: | 49000 zł |