Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 2 | ID: 021002 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Łodzie na brzegu Bałtyku (1934) |
| Technika: | gwasz, pastel, tektura |
| Wymiary: | 25 x 35,2 cm 39 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1934" | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Cena uzyskana: | 13000 zł |