Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 14 | ID: 021014 |
| Tytuł: | Mojżesz |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 32,5 x 35,5 cm 37,5 x 40,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.g.: "Wlastimil | Hofman" Opisany na odwrocie: "Mojżesz" W środkowej części widoczne pęknięcie sklejki. | |
| Cena wywoławcza: | 4400 zł |
| Cena uzyskana: | 4400 zł |