Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 14 | ID: 021014 |
Tytuł: | Mojżesz |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 32,5 x 35,5 cm 37,5 x 40,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.g.: "Wlastimil | Hofman" Opisany na odwrocie: "Mojżesz" W środkowej części widoczne pęknięcie sklejki. |
Cena wywoławcza: | 4400 zł |
Cena uzyskana: | 4400 zł |