XXII Aukcja Dzieł Sztuki:

Wlastimil Hofman - życie i twórczość

2 marca (czwartek) 2023 - godz. 18.30

Krakowski Dom Aukcyjny - Kraków, ul. Starowiślna 14

15 lutego-2 marca 2023, godz. 10.00-18.00

LOT 14
ID: 022014

Tytuł:Autoportret (1968)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60,5 x 40 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman 1968"