Krakowski Dom Aukcyjny®XXII Aukcja Dzieł Sztuki:
Wlastimil Hofman - życie i twórczość
2 marca (czwartek) 2023 - godz. 18.30 Krakowski Dom Aukcyjny - Kraków, ul. Starowiślna 14 |
LOT 14 | ID: 022014 |
| Tytuł: | Autoportret (1968) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60,5 x 40 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman 1968" PRACA NIEDOSTĘPNA | |