Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
NEUMANN Abraham
LOT 10 | ID: 023010 |
NEUMANN Abraham BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wybrzeże |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 39,5 x 49,7 cm 47 x 57,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "A. Neŭman" | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |