Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
PAJĄK Krzysztof
LOT 77 | ID: 023077 |
PAJĄK Krzysztof BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Błękit berliński z cyklu "Kody DNA" (2019) |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 74 x 76 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "K. Pająk | 2019PK" Opisany na odwrocie: "Błękit berliński | z cyklu Kody DNA | Krzysztof Pająk"; "2019 | PK | 74 x 76 | akryl, olej / pł." Obraz eksponowany w ramach wystawy grupy Kampania Artystyczna w Galerii Forma w Warszawie (18.05.-10.06.2019); pokaz towarzyszący Nocy Muzeów 2019. Obraz eksponowany w ramach wystawy indywidualnej Krzysztofa Pająka "Kody DNA" w Domu Artysty Plastyka w Warszawie (16-28.07.2019). |
Cena wywoławcza: | 5000 zł |
Cena uzyskana: | 5000 zł |