Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 19 | ID: 023019 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Potyczka z Tatarem |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 40,5 x 50 cm 50 x 59,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |