Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 18 | ID: 023018 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Atak wilków |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 59,5 x 79 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" Pojedyncze, bardzo niewielkie ubytki warstwy malarskiej i lokalne spękania malatury w lewej części obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |