Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
SKIBIŃSKI Ottokar
LOT 33 | ID: 023033 |
SKIBIŃSKI Ottokar BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Mężczyzna z fajką |
Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
Wymiary: | 57,5 x 33 cm 4 x 39,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "SKIBIŃSKI O. | VI." Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |