Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
BREITENWALD Roman
LOT 21 | ID: 023021 |
BREITENWALD Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wesele Krakowiaków |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 59,5 x 80 cm 78 x 96,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "RBreitenwald" | |