Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 52 | ID: 023052 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety z perłami (1996) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61 x 46 cm 64,5 x 49,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1996 ‧ OLEJ ‧" | |
| Cena wywoławcza: | 28000 zł |
| Cena uzyskana: | 31000 zł |