Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 51 | ID: 023051 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety z kwiatem (1996) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 92 x 65 cm 95,5 x 68,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "‧ R ‧ Z ‧" Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1996 ‧ OLEJ ‧" | |
| Cena wywoławcza: | 35000 zł |
| Cena uzyskana: | 44000 zł |