Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
WANTUCH Wacław
LOT 65 | ID: 02365 |
WANTUCH Wacław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ciało - 20017 (2020) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 80 x 120 cm 81 x 121 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "WANTUCH" Sygnowany i opisany na odwrocie: "WACŁAW WANTUCH - 2020 | 80 x 120 cm | OLEJ NA PŁYCIE HDF | 20017 WANT." PRACA NIEDOSTĘPNA |