Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
GOSTWICKI Zbigniew
LOT 27 | ID: 023027 |
GOSTWICKI Zbigniew BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Z okna (1935) |
| Technika: | tempera, papier |
| Wymiary: | 27 x 33 cm (w świetle passe-partout) 50 x 55 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Zbigniew Gostwicki | 1955" Sygnowany p.d.: "Zbigniew Gostwicki" Na odwrocie metka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |