H. Moser & Cie
LOT 20 | ID: 024020 |
H. Moser & Cie BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z motywem kwiatowym (XIX/XX w.) |
Technika: | złoto, emalia |
Wymiary: | 35 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: z kamiennymi łożyskami, balansem kompensacyjnym oraz włosem Bregueta; sygnowany koperta: kryta, numer 148012, złoto 14k przedni dekiel: przyozdobiony tarczą z inicjałami oraz emaliowanymi kwiatami dekiel wewnętrzny: numer 148012, sygnowany tarcza: emaliowana, sygnowana, z sekundnikiem wskazówki: oryginalne szkło: mineralne Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |